Projekt-asszisztens - Budapest V. kerület

Általános adminisztráció

Ingatlanközvetítéssel, ingatlanberuházással foglalkozó partnercégünk számára keresünk V. kerületi munkahelyre projekt-asszisztensi pozícióba nappali tagozatos vagy passzív féléves diákot!

Kérjük, erre a pozícióra csak akkor jelentkezz, ha építész- vagy építőmérnöki tanulmányokat folytatsz!

Feladatok

adminisztrációs feladatok ellátása

hibajavítási munkák ellenőrzésének támogatása

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

nettó 1.500 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

8:00 - 17:00 vagy 9:00 - 18:00 óráig, teljes vagy rész-munkaidőben

További információk:

Munkavégzés helyszíne: 5. kerület, Petőfi Sándor u.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges itt a honlapunkon vagy emailben a petra.szatmari@pensum.hu címen!

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Folyamatban lévő építő- vagy építészmérnöki tanulmányok

Talpraesett, precíz, megbízható, egyben felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent