Projektvezetőt keresünk elektromos energiaellátás kivitelezésére

Távközlési állomások energiaellátás kivitelezésének koordinálására keresünk munkatársat

Feladatok

- távközlési állomások energiaellátás kivitelezésének koordinálása, irányítása

- megvalósulási dokumentációk elkészítése

- kapcsolattartás a megrendelővel, saját kollégákkal és alvállalkozókkal

- beltéri- és kültéri munkavégzés egyaránt

- megrendelői és bérbeadói egyeztetések

- tervezői egyeztetések szükség szerint helyszíni bejárás koordinálása

- mérési jegyzőkönyvek beszerzése

- fizikai állomány irányítása

- teljes körű áramszolgáltatói ügyek intézése

- mérőhelyi munkák irányítása

- társ projekt vezetők munkájának segítése, ha szükséges
- erősáramú beavatkozás, tanácsadás

- kivitelezési munkákhoz anyagrendelés

- szükség szerint alvállalkozók koordinálása, árajánlatok beszerzése, helyszíni egyeztetés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Projektvezető/Elektromos energiaellátás

Munka helyszíne

Budapest,

Munkaidő

Napi 8 óra

Elvárások

Alapfokú angol nyelvtudás

MS Word és Excel magabiztos ismerete

Áramszolgáltatói követelmények ismerete

B. kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

szakszolgálati, mérőhelyi, és hálózati FAM szakképesítés

áramszolgáltatói regisztrált szerelő ASZR azonosítóval