Raktári munka Dunakeszin a playersroom-nál!

Könnyű fizikai munka

Hosszútávú munkalehetőség Dunakeszin a playersroom raktárában

Dunakeszire, a playersroom raktárába keresünk nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat csomagolási feladatokra

Feladatok

csomagolás (könnyű, betanított fizikai munka)

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

raktári munkatárs

Munka helyszíne

Dunakeszi, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.470 Ft/óra (nettó 1.250 Ft/óra)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

7:00-től 15:00-ig vagy 8:00-tól 16:00-ig, hétfőtől-péntekig hetente legalább egy-két nap fixen, max. heti 5 nap

További információk:

Hosszútávon, azonnali kezdéssel!

Megközelítés: Nyugati-pályaudvarról zónázó vonattal

Jelentkezéshez kattints a Jelentkezés gombra!

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent