Raktáros munkatársat keresünk

Raktáros munkatársat keresünk elektromos targoncavezetői gyakorlattal

Feladatok

Beérkező anyagok átvétele, azonosítása

Minőségi és mennyiségi ellenőrzése, helyére pakolása

A tárolt áruk szakszerű kezelése, mozgatása

Anyagmozgatás kézi- és gépi erővel

 Szedési lista alapján megadott mennyiségű- és típusú áru összekészítése

A kiadásra kerülő tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Áruszállító munkatársunk kisegítése (szállítás, le/fel pakolás)

Elvárások

 Középfokú iskolai végzettség

’B’ kategóriás jogosítvány

 Emelőgépes vizsga (elektromos targonca) és gyakorlat

Szakszerű pakolás

Rend iránti igény

Feladatkövető magatartás

Fizikai terhelhetőség

Alapszintű számítógépes ismeretek (Windows, Excel)

 Amit kínálunk

Munkavégzés helye: Budapest

Munkába járási (VOLÁN/MÁV) költségtérítés

1 műszakos, teljes munkaidős munkarend (07:30-16:00)

Stabil, biztos munkahely

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Raktáros munkatárs

Munka helyszíne

Budapest,

Munkaidő

Napi 8 óra