Távközlési projektvezetői pozíció

Projektvezetőt keresünk Budapesti telephelyre

Projektvezetőt keresünk budapesti távközlési, kivitelezési céghez
Feladatok:
- vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózatok kivitelezésének koordinálása, irányítása
- tervek alapján anyagigények elkészítése
- megvalósulási dokumentációk elkészítése
- kapcsolattartás a megrendelővel, saját kollégákkal és alvállalkozókkal
- beltéri- és kültéri fizikai munkavégzés egyaránt

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

RROJEKTVEZETŐ/KOORDINÁROR (távközlés)

Munka helyszíne

Budapest,

Fizetés

tapasztalt/végzettségtől függően növekvő bér

További információk:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Önálló munkavégzés

szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat

Szakmai tapasztalat hasonló területen

B. kategóriás vezetői engedély

Alapfokú angol nyelvtudás