Sales gyakornok diákot keresünk a XIII. kerületbe

sales

XIII. kerületi céghez keresünk sales gyakornok diákot bruttó 1.500 Ft-os órabérrel!

XIII. kerületben működő megbízónk számára keresünk sales gyakornoki pozícióra diák munkavállalót. kiemelkedő lehetőség, elegáns irodai környezet a Váci úton!

Feladatok

Bejövő postai és telefonos megkereséseket kezelő értékesítési csapat munkájának támogatása;
Bejövő megkeresések dokumentálása, feldolgozása, szerződéselőkészítés;
Értékesítési folyamat támogatása;

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Sales gyakornok - Budapest XIII.

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.500 Ft/óra (nettó 1.275 Ft/óra)

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

heti min. 3 nap, lehetőség szerint 8 órában

A "Jelentkezés" gombra kattintva töltsd fel fényképes önéletrajzodat, vagy emailben is jelentkezhetsz a rab.eszter@pensum.hu címen!

Elvárások

Minimum középfokú angol nyelvismeret

Önálló munkavégzés

Gyors felfogóképesség

MS Word és Excel magabiztos ismerete

Rugalmasság

Előnyt jelent

Azonnali (1-2 héten belüli) munkakezdés