Superfly Air Sports Trambulinparkba keresünk Flight Crew pozícióba új csapattagokat akiknek a feladata lesz a vendégek kiszolgálása és a játékfelügyelete.

Könnyű fizikai munka Gyors-éttermi munka

Három fő területre: a játéktéren játékfelügyelőként, kasszás feladatok ellátása, kávézóban kiszolgálás.

Elsősorban hétvégén és iskolai szünet alatt való munkavállalási hajlandóság elvárt. Precíz, saját munkájáért felelősséget vállalni tudó munkavállaló diákokat keresünk.
Kasszázási, vagy vendéglátói tapasztalat előny, de nem kötelező!

Feladatok

 Három fő területre tudunk beosztást kínálni:

-          a játéktéren: játékfelügyelőként,

-          kasszában: a vendégek kiszolgálása, kasszakezelés,

-          kávézóban: kiszolgálás, kasszakezelés.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Superfly Air Sports Trambulinpark

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

1250 Ft/óra bruttó órabér ( nettó 1062 Ft.)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Műszakok: heti 2-3 műszakot kell tudni vállalni HÉTVÉGÉN is, délelőtt, délután vagy egész napos műszakokban!

További információk:

Amit kínálunk:
- Dinamikus munkahely fiatal munkavállalókkal
- Könnyű megközelíthetőség
- 50 % minden kávézóban árusított termék árából

Elvárások

Betöltött 18. életév

Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent