Szállító munkatársat keresünk

Megrendelői- és vásárolt anyagok szállítására keresünk munkatársat

Feladatok

Kivitelezési munkáinkhoz szükséges Megrendelői- és vásárolt anyagok szállítása

Napi szintű túrajáratok elsősorban Budapesten beszállítóink és a telephelyünk között

Esetileg vidéki munkavégzésünk helyszínére történő kiszállítás budapesti telephelyünkről

A rakomány gyors és sérülésmentes továbbítása, minőségi- és mennyiségi felelősségvállalással

Pontos megjelenés, határidőre történő szállítás

Kulturált közúti közlekedéseddel, megjelenéssel és kommunikációval képviseld cégünket

A beszállított termékek (központilag generált) azonosító matricával történő ellátása

Készpénzes beszerzésnél pontos elszámolás, szállítólevelek és számlák adminisztrációra történő eljuttatása

Járműparkunk szervizelése során a gépjárműveink mozgatása a szerviz és a telephelyünk között

Elvárások

Középfokú iskolai végzettség

’B’ kategóriás jogosítvány

Vezetési gyakorlat

Szakszerű pakolás

Rend iránti igény

Feladatkövető magatartás

Fizikai terhelhetőség

Alapszintű számítógépes ismeretek (Windows, Excel)

Munkavégzés helye: Budapest

Munkába járási (VOLÁN/MÁV) költségtérítés

1 műszakos, teljes munkaidős munkarend (07:30-16:00)

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Szállító munkatárs

Munka helyszíne

Budapest,

Munkaidő

Napi 8 óra