Szerelő, karbantartó - mobil adótornyok - Németország

Uraknak ajánlott

Németországi munkára szerelő-karbantartó munkatársakat keresünk

Mobil adótornyok SZERELÉSÉRE, KARBANTARTÁSÁRA keresünk munkavállalókat németországi partnerünkhöz . Családias cég, 16-18 fővel dolgoznak. Szállást a munkáltató intézi, ami a kezdő héten ingyenes, utána a munkavállaló költsége. Ennek az összege kb. 290-350 euró/fő maximum.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Szerelő, karbantartó

Munka helyszíne

Kuchelmiß, Németország

Fizetés

nettó 1800-2000 euró/hó + pótlék + utazástérítés + első héten ingyenes étkezés és szállás

Munkaerő-kölcsönzés keretein belül heti 40 órás alkalmazotti jogviszony

Munkaidő

hétfőtől csütörtökig, de van lehetőség több napot vállalni

Mivel párban fogtok dolgozni szükséged lesz alap német vagy angol nyelvtudásra.
Amennyiben baráttal, családtaggal, kollégával mennél és egyikőtök beszéli a nyelvet, akkor tudtok együtt dolgozni.
kiutazást megtéríti a munkáltató
- Első héten az étkezés biztosított, ingyenes;
- Egyedül leszel a szálláson, nem kell senkivel együtt laknod;
- Munkaruhát adnak, neked csak a bakancsot kell vinned (S3);
- Céges autókat biztosítanak, ezért jogosítványra szükséged lesz;
- Ingyenes képzést nyújtanak, hogy átképezzenek szakemberré.

Elvárások

A munkakörben szerzett tapasztalat

A felsorolt szakképzettségek vagy tapasztalatok előnyt jelentenek:

- villamossági szerelő

- informatikai és telekommunikációs technikus

- villanyszerelő

- IT rendszer-elektronikai szerelő