Takarító állás Angliában

Alap angol nyelvtudással keresünk munkavállalókat lakások takarítására.

Feladatok

Lakástakarítás
porszívózás,
bútorok,
WC -fürdőszoba,
konyhai gépek takarítása,
mosogatás,
felmosás,
ablakok megtisztítása,
vasalás,
teregetés stb.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Takarító

Munka helyszíne

Coventry, Egyesült Királyság

Fizetés

br. £8.95-£9.10 első hónapban hetente, utána havonta van fizetés. 6 hónap után 250£ bónust

Munkaidő

Hétfőtől péntekig napi 8 óra

A takarítandó lakások címére való eljutáshoz Toyota yarist biztosít a cég.

A szobát/lakást nem kell megosztani senkivel.
£80/ hét. A feltüntetett összegek a rezsiköltséget tartalmazzák. Rendezett, tiszta ingatlanok!

A munkáltató segítséget nyújt a hivatalos ügyek intézésében: bankszámla nyitás, National Insurance Number ügyintézése

Elvárások

B. kategóriás vezetői engedély

Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent