Telefonközpontos - Dunaharaszti

Telefonos

Hosszú távra keresünk Dunaharasztira a MAN Kft.-hez részmunkaidőben nappali tagozatos diákot!

Hosszú távra keresünk Dunaharasztira a MAN Kamion és Busz Kft.-hez részmunkaidőben nappali tagozatos diákot hétfőtől péntekig a telefonközpontba.
A munka hosszú távú, de vállalható 4-5-6-7 órában is, délutános munkavégzéssel. Minden hétköznapot kell vállalni.

Feladatok

- a bejövő telefonhívások felvétele, továbbítása az érintett felé,
- üzenet rögzítése, továbbítása az érintett felé és esetleg a papírmunkába való besegítés a munkafelvételen, a műhelyben, illetve ahol szükség van rá,
- az ügyfelekkel időpont egyeztetés a javítások miatt.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Dunaharaszti,

Fizetés

bruttó 1.200 Ft/óra (nettó 1.020 Ft/óra)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

minden hétköznap délután 4-5-6-7 órában

További információk:

Jelentkezni a melinda.ferencz@pensum.hu email címen lehet.

Elvárások

Jó kommunikációs készség

Megbízható munkavégzés

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

MS Office programok ismerete

Előnyt jelent