Telefonos Operátor budapesten

Telefonos

Profi telemarketing csapat bővítéséhez keresünk diák kollégákat!

Telefonos Operátor diákmunka budapesti partnerünknél, Home Office lehetőséggel hosszútávra.

Feladatok

– Ügyfeleink részére telefonos egyeztetés

– Telefonos információs vonal kezelése

Nem politikai és nem kereskedelmi hívások bonyolítása!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Telefonos Operátor

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

Havi 80 óra alatti teljesítés esetén br. 1400 ft/óra, havi 80 óra felett teljesítés esetén br. 1600 ft/óra, havi 120 óra feletti teljesítés esetén br. 1800 ft/óra

Foglalkoztatási forma

Diákmunka

Rugalmasan beosztható ráérés függvényében hétfőtől péntekig 8:00-17:00

Elvárások

Jó kommunikációs készség

Megbízható munkavégzés

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Alap szintű német nyelvtudás