Telefonos operátor - Budapest IX. kerület

Telefonos

Telefonos operátori munkára keresünk diákokat Soroksári úti (Bp. IX. kerület) munkavégzéssel

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk megrendelőnknél, a IX. ker. Soroksári úton.
Munkakezdés: interjút, és próbatelefonálást követően azonnal!
A munkavégzés magyar és angol nyelven folyhat. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges!
Olyan diákok jelentkezését is várjuk, akik csak magyar nyelven szeretnék végezni a munkát, de a jelentkezéskor tüntesd fel, hogy melyik érdekel!

Feladatok

 Hideg hívás magyar nyelven, néhány projekt esetében angol nyelven (nem eladás!)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

magyar nyelvű projekten nettó 1.000 Ft/óra; angol nyelvű projekten nettó 1.800 Ft/óra; egy hónapban ledolgozott 70 óra után a következő hónapban a magyar projektek bére nettó 1.200 Ft/óra!

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

heti 20 óra az iroda nyitvatartási ideje alatt (8:30-17:00 között!)

Megbízónk 2-3 hetes fizetett betanítást biztosít!

Elvárások

Megbízható munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Minimum középfokú angol nyelvismeret

Hosszabb távú munkavégzés

Azonnali munkakezdés az interjút és próbahívást követően

Előnyt jelent