Termelésvezető munkalehetőség Dévaványán /Békés megye/

Svájci tulajdonú gépgyártó cég keresi új kollégáját jármű vagy gépészmérnöki végzettséggel

Feladatok

-     Termelési tevékenységek hatékony szervezése, ellenőrzése. A feladatok és célkitűzések megvalósítása, költségek csökkentése

-        Művezetők, műszakvezetők, sorfelelősök irányítása

-        Megrendelések nyomon követése, határidő- és szükségletorientált termelésirányítás

-         Felelősségvállalás a terület minőségi és mennyiségi mutatószámaiért

-         Munka-, Tűz-, és Egészségvédelmi előírások betartása

-         Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

-          Rendszeres tájékoztatás a tulajdonos vállalat és az ügyvezetés számára

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Termelésvezető

Munka helyszíne

Dévaványa, Magyarország

Fizetés

Megegyezés alapján

Munkaidő

heti 40 óra

További információk:

Amit a munkáltató kínál:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Karrierlehetőség
Fiatalos csapat
Megállapodás szerinti bérezés

Elvárások

MS Office programok ismerete

Angol és / vagy német nyelvtudás

szakirányú végzettség