Ügyfélszolgálati adminisztrátor - Budaörs

Általános adminisztráció

Budaörsi irodai munkára keresünk nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat

Hosszabb távú ügyfélszolgálati munkára keresünk Budaörsre nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat.
Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik naponta tudnak dolgozni 4 órát, kb. 9-13 óra között. A rendelésrögzítés délelőtt történik, a panaszkezelés részét végezheted bármikor (délután, este).

Feladatok

Beérkező panaszok kezelése: egy erre a célra létrehozott e-mail címre beérkező panaszokat kell a share point felületen levő adatbázisba feltölteni és a megfelelő kollégának (pl. minőségi probléma esetén a minőségbiztosítást végzőnek, logisztikai, szállítással kapcsolatos probléma esetén a fuvarszervezésre) továbbítani. A válasz megérkezése után azt továbbítani a panaszt tevő vevőnek, ha további osztály érintett, akkor annak kell továbbítani, amíg nem születik meg a megfelelő válasz/megoldás. A napszak bármely részében végezhető.

Vevőszolgálat segítése, e-mailen érkező rendelések rögzítése NAVISION vállalatirányítási rendszerben: a vevőszolgálaton dolgozó kollégák túlterheltség esetén továbbítják az adminisztrátornak a rendelést, hogy rögzítse a rendszerbe. Ezt a feladatot napközben kell végezni 9 és 12 óra között.

Fizetés

nettó 1.105 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

napi 4 óra, lehetőleg 9 - 13 óra között

A munka elvégezhető otthonról is laptop segítségével, a betanulás után nem szükséges az irodába bejárni (havonta 1x lenne egy személyes találkozó).

Jelentkezés fényképes önéletrajz feltöltésével, vagy az önéletrajz elküldésével a melinda.ferencz@pensum.hu email címre!

Elvárások

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Megbízható munkavégzés

Előnyt jelent