Hosszútávra keresünk a VII. kerületbe az IKEA-hoz ügyfélszolgálati munkatársakat!

Betanított munka Szellemi munka

IKEA Lakberendezési Kft partnercégünkhöz keresünk hosszútávra egyszerűsített foglalkoztatással munkavállalókat!

Fiatalos csapat, modern környezet, kihívásokkal teli munka várja!

Feladatok

• Felveszi és rögzíti a vásárlói adatokat az IKEA elvárásoknak és a törvényi előírásoknak megfelelő-en a panaszos ügyek kezeléséhez.
• Hatékony megoldásokat talál a különböző kommunikációs csatornákon (Telefon, email, chat) beérkező vásárlói igényekre/problémákra.
• Érthetően és nyíltan kommunikál a vásárlókkal, illetve kollégákkal.
• Figyel azon vásárlói visszajelzésekre, melyek segítenek a vásárlói elégedettség növelésében.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Ügyfélszolgálati munkatárs-IKEA

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

Az 1.200 Ft/óra kezdő bér és havi 80 ledolgozott óra felett 1.350 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás

Első héten H-P 8:30-17:00-ig, további beosztás dolgozókkal való egyeztetés alapján.

1 évnél nem régebbi üzemorvosi alkalmassági vagy eü. kiskönyv szükséges, de segítünk a megszerzésében

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

A munkakörben szerzett tapasztalat

Angol nyelvtudás