Úszómestereket és Csúszdaőröket keresünk az AQUAWORLD-be!

Könnyű fizikai munka

Rugalmas, órarendhez igazítható beosztás! Úszómesteri vagy csúszdaőr képzettség szükséges a munka betöltéséhez, de ha nem rendelkezel ilyennel segítünk ennek megszerzésében!!!

Amennyiben nincs akkor képzést tudunk biztosítani, amely után egy oklevél is jár, ehhez viszont tanulmányi szerződést kötünk veled és minimum 6-7 hónapig kell vállalnod a munkát!

Feladatok

Úszómester vagy csúszdaőrként vállalhatsz munkát :)

Mindent megmutatnak és a képzés során betanítanak!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

Órabérek: úszómester: alapórabér br. 1440 Ft;/óra csúszdaőr alapórabér br.1340Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Műszakok: heti 2-3 műszakot kell tudni vállalni HÉTVÉGÉN is, délelőtt, délután vagy egész napos műszakokban!

84 órát meghaladó munkavégzés esetén, illetve ünnepnapokon magasabbak az órabérek!
Az órabéren felül ingyenes étkezés (ebéd és vacsora) biztosított illetve 112 ledolgozott óra után ajándék fürdőbelépő!

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Jó fizikum, terhelhetőség

Betöltött 18. életév

Előnyt jelent

Azonnali (1-2 héten belüli) munkakezdés