TATABÁNYAI hosszú távú munkalehetőség!

Betanított munka

Partnerünk részére keresünk üzemi technikus (betanított gépkezelés) munkakörben munkavállalókat!

Tatabányai üzemi technikusi betanított munkalehetőség.
Követelmény:
• Középfokú végzettség.
• B kategóriás vezetői engedély.
• Targoncavezetői jogosítvány.
Előny:
• Vegyipari és/vagy hulladékkezelési területen szerzett tapasztalat.

Feladatok

• Hulladékhasznosítási technológiai folyamat ellátása.
• Beérkező savhulladékok lefejtése/fogadása, technológiai berendezések kezelése/üzemeltetése és felügyelete.
• Folytonos üzemvitel biztosítása.
• A keletkezett termékek szűrése, centrifugálása, csomagolása.
• Üzemvitellel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Üzemi technikus

Munka helyszíne

Tatabánya, Magyarország

Fizetés

Bruttó 360.000 Ft, (18:00-22:00 + 30%)+ jutalom

Foglalkoztatási forma

munkaerő-kölcsönzés

Munkaidő

hétfőtől-péntekig 2 műszakban (6:00-14:00,14:00-22:00)