Zöldség árufeltöltő, pénztáros - Kiskőrös

Árufeltöltés

Egész évben dolgozhatsz a kiskőrösi TESCO-ban

Nappali tagozatos diákokat keresünk a kiskőrösi TESCO üzletbe, árufeltöltői, pénztárosi feladatokra

Feladatok

zöldségpultok töltése

zöldségpultok rendben tartása

pénztárosi feladatok

Figyelem: a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező, nappali tagozatos vagy passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Zöldség árufeltöltő, pénztáros- Kiskőrös

Munka helyszíne

Kiskőrös, Magyarország

Fizetés

nettó 909 - 1.134 Ft (vasárnap 1.206 - 1.461 Ft)

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

4 - 6 - 8 óra

További információk:

betanulás tapasztalt kollégák mellett,
rugalmas beosztás,
gyors, internetes regisztráció, szerződés postai úton,

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony és érvényes diákigazolvány